OFERTA

strony internetowe:

Potężne narzędzie komunikacji przedsiębiorstwa z otoczeniem. Dzięki stronie www klient w łatwy sposób może zapoznać się z ofertą, dokonać zamówienia, skontaktować się z przedsiębiorcą.
Oferujemy kompleksowe wykonanie od projektu graficznego do realizacji i umieszczenia strony w internecie.

identyfikacja wizualna

Wszystkie elementy wyróżniające wizualnie na tle konkurencji. Są to m.in. logo, wizytówki, papier firmowy, flagi, teczki, oznakowenia samochodów i budynków i inne.
Księga znaku to opis budowy logo/logotypu, zbiór zasad jakich należy przestrzegać przy stosowaniu swojego znaku, oraz przykłady jego zastosowania.

wydruki i materiały reklamowe

Materiały promocyjne odgrywają znaczącą rolę w komunikacji z otoczeniem. Prawidłowo dobrane i zaprezentowane docierają do Klienta i zachęcają do działania.
Oferujemy m.in.: ulotki, rollupy, bannery, broszury, plakaty, katalogi, teczki, wizytówki i wiele więcej.

gadżety i odzież reklamowe

Istnieje wiele materiałów, gadżetów, które są dobrym nośnikiem informacji o przedsiębiorstwie. Rozmaite kształty, kolory i rodzaj umożliwia odpowiedni dobór materiałów do specyfiki przedsiębiorstwa i charakteru klientów.
Kubki, kufle, długopisy, ołówki, parasole, zegary, odzież (koszulki, polo, bluzy, polary, czapeczki itp.), pendrive, zapalniczki, breloki, torby, balony itp...
kampanie marketingowe

kampanie marketingowe

Właściwy dobór narzędzi i metod promocji przekłada się na sukces przedsiębiorstwa. Należy wybrać właściwe sposoby działania dopasowane do charakteru przedsiębiorstwa, branży klienta. Realizujemy kampanie w internecie, w prasie, radio, portalach społecznościowych, przygotowujemy materiały promocyjne i wiele wiele więcej.

outsourcing marketing

Prawidłowo zorganizowane i prowadzone działania marketingowe mają ogromny wpływ na właściwe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Należy zbadać otoczenie, aby dopasować się do potrzeb i oczekiwań, zaplanować działania, dobrać narzędzia, ustalić budżet, zrealizować strategię oraz na bieżąco kontrolować prawidłową realizację działania. Oferujemy m.in. badania merketingowe, audyty materiałów i działań promocyjnych, plany i strategie marketingowe, kompleksowe kampanie i działania marketingowe.
eventy, wydarzenia

organizacja wydarzeń (eventy)

Organizacja wydarzeń promocyjnych czy firmowych jest ważnym elementem kreowania wizerunku czy reputacji. Dobrze przygotowany event wpływa korzystnie na osdbiór organizacji przez otoczenie, pracowników i innych ważnych podmiotów.
Proponujemy organizację m.in. wydarzeń sportowych, pikników, festynów, dni miast, imprez firmowych itp.

przyczepy i tablice reklamowe

Proponujemy wynajem powierzchni reklamowych (tablic, billboardów itp.) na terenie Trójmiasta i okolic, Półwyspu Helskiego, Pucka i okolic. Oferujemy również wynajem mobilnych przyczep reklamowych. Przyczepy mogą zostać ustawione w licznych miejscach, którymi dysponują nasi partnerzy. Zlecenie wykonamy kompleksowo: projek, wydruk na materiałach najlepiej dopasowanych do danego nośnika oraz warunków atmosferycznych panujących w otoczeniu nośnika.
okjlejania aut, litery 3d

oklejanie aut, szyb, litery i kasetony

Flota samochodów firmowych, witryny, oznakowanie budynków to ważny element kreowania wizerunku i działań promocyjnych. Oferujemy spójne oznakowanie wybranych elementów, od projektu do realizacji.
Oferujemy m.in. oklejanie auto, kasetony, litery 3d i styrodur, oklejanie szyb i witryn.

Agencja Reklamowa Puck

tel. kom.: 506 056 876
e-mail: biuro@podis.pl


Update cookies preferences